Jarní kurzy environmentální výchovy a permakultury v Praze a v Olomouci

Od začátku roku 2022 pracuje jeden z týmů ekocentra Cassiopeia na projektu „Využívej změnu tvořivě: Rozvoj permakulturních přístupů v environmentálním vzdělávání“. Permakultura je pro nás zdrojem inspirace již řadu let – vytvořili jsme výukové programy pro školy, kurzy pro vzdělavatele i metodické publikace vycházející z podnětů permakultury. V novém projektu jsme připravili kurzy pro vzdělavatele specializované podle věku dětí, se kterými pracují (cca do 9 let a od 9 let výše).

Po úspěšné realizaci kurzů v Pardubickém kraji, Středočeském kraji, na Vysočině a v Krkonoších pořádáme kurz pro vzdělavatele předškolních dětí a nejmladších školáků v podnětném prostoru komunitní zahrady Kuchyňka v Praze 8, ve spolupráci s kolegy z AMPI. Kurz pro vzdělavatele dětí cca 9 let a starších pořádáme ve spolupráci s ekocentrem Sluňákov, které sídlí v obci Horka nad Moravou blízko Olomouce.

Pozvánku na kurz pro vzdělavatele dětí 9- v Praze si můžete prohlédnout níže nebo otevřít kliknutím zde. Přihlašovací formulář můžete otevřít zde.

Pozvánku na kurz pro vzdělavatele dětí 9+ v Olomouci si můžete prohlédnout níže nebo otevřít kliknutím zde. Přihlašovací formulář můžete otevřít zde.

Budeme se těšit na setkání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *