Batoh s pomůckami pro večerní pozorování netopýrů k zapůjčení v ekocentru

Od začátku dubna půjčujeme školám i volnočasovým dětským skupinám výzkumnický batoh s vybavením pro večerní pozorování netopýrů. Součástí vybavení jsou ultrazvukové detektory pro zachycování hlasů netopýrů včetně návodu k použití, napájecích baterií a dalšího příslušenství, klíč k určování netopýrů podle hlasů, kniha Poznáváme naše savce, obrázky loveckých strategií netopýrů.

Batoh půjčujeme díky spolupráci s Českou společností pro ochranu netopýrů (ČESON) v rámci jejího programu Netopýří výzkumníci.  Zapůjčení je zdarma proti vratné kauci 1000 Kč a podepsanému předávacímu protokolu, nejdéle však na 14 dnů. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@ekocentrumcb.cz nebo tel. 777248511.

Zážitky a vědomosti z výprav za netopýry si můžete upevnit tvorbou příspěvku na netopýří blog (hodí se psané texty, videa, fotky i kreslené obrázky). Odesláním příspěvku na adresu netopyr@ceson.org se zapojíte do zajímavé soutěže – více informací najdete na https://napude.sousednetopyr.cz/hrajte-si-s-netopyry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *