Léto 2022 na Oživených stezkách

I pro toto léto vám nabízíme samoobslužné poznávací hry jako průvodce po zajímavých přírodních lokalitách jižních Čech. Řešení úkolů na trase vás dovede k vyluštění tajenky a získání kódu k odemknutí cílové schránky s „pokladem“.

Návody k jednotlivým hrám si můžete stáhnout po kliknutí na název lokality:

Terčino údolí

Vyšenské kopce

Třísov – Dívčí kámen – Holubov

Po hrázích Vrbenských rybníků 

Veselské pískovny 

Tištěné návody si můžete vyzvednout v infocentru v Nových Hradech (Terčino údolí), ve Veselí nad Lužnicí (Veselské pískovny), před budovou Správy CHKO Blanský les (Vyšenské kopce), na pokladně hradu Dívčí kámen Třísov – Dívčí kámen – Holubov), v ekocentru Cassiopeia (všechny hry, čas dle domluvy).

Lidé míní a příroda mění, proto raději upozorňujeme na změny, které jsme do návodů ještě nestihli zapracovat:

  • Terčino údolí – rostlina, kterou potřebujete pro získání prvního písmene do tajenky, bohužel uschla. Vyberte písmeno A.
  • Veselské pískovny – u zast. č.4 mohou být vyschlé tůně. Proto je nutné zmínit, že písmeno Y do tajenky nepatří. Poslední úkol na tomto zastavení zřejmě nebude možné splnit – vyberte písmeno N
  • Dívčí kámen – k poslednímu úkolu na hradě chybí informační cedulka, vyberte písmeno R.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud ve schránce nenajdete „poklad“, nepodaří se vám jí otevřít apod. Kontakty jsou uvedené na konci všech herních návodů. Přejeme vám dobrou zábavu!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *