Podzimní dny EVVO – konference pro pedagogy jihočeských škol

Zveme všechny pedagogy a další aktéry vzdělávání dětí na tradiční krajské konference EVVO:

 

„PODZIMNÍ DEN EVVO PRO PEDAGOGY MATEŘSKÝCH ŠKOL V JIHOČESKÉM KRAJI“

proběhne ve středu 10.11. 2021 od 8:30 do 16:00 v sídle ekocentra Cassiopeia, Jizerská 4, České Budějovice (areál MŠ Jizerská).

Hlavním tématem letošní konference bude uplatnění permakultury v předškolním environmentálním vzdělávání. Permakultura přináší inspiraci nejen pro tvorbu školních zahrad, ale také pro etickou výchovu, utváření postojů k životnímu prostředí a praktické činnosti ve prospěch udržování a zlepšování jeho kvality.   Účastníci získají zdarma novou metodickou publikaci „Pozoruj a jednej: jak na permakulturu s dětmi“. Program konference zahrnuje také představení aktualit v oboru EVVO, nabídek ekocenter a dalších organizací pro školy.

Konference je akreditována MŠMT. Účast je zdarma. Přihlásit se můžete zde

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Konference PODZIMNÍ DEN EVVO PRO PEDAGOGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL, STŘEDNÍCH ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ V JIHOČESKÉM KRAJI 

proběhne ve čtvrtek 18.11.2021 od 8:30 do 16:00 v sídle ekocentra Cassiopeia, Jizerská 4, České Budějovice (areál MŠ Jizerská).

Hlavním tématem letošní konference budou hry v environmentální výchově. Účastníci budou mít příležitost vyzkoušet si hry různého charakteru (strategické, simulační, pohybové, terénní aj.), které se osvědčily při řešení environmentálních témat se žáky na 1. i 2. stupni základní školy. Program konference zahrnuje také představení aktualit v oboru EVVO, nabídek ekocenter a dalších organizací pro školy.

Konference je akreditována MŠMT.  Účast je zdarma. Přihlásit se můžete zde

 

Konference EVVO pro pedagogy jsou financované Jihočeským krajem prostřednictvím podpory činnosti Krajské sítě environmentálních center Krasec a Ministerstvem životního prostředí prostřednictvím podpory činnosti Sítě středisek ekologické výchovy Pavučina.

 

                     

 

   

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *