M.R.K.E.V.

Zapojte svou školu do sítě M.R.K.E.V.

(Metodika A Realizace Komplexní Ekologické Výchovy) 

M.R.K.E.V. je dlouhodobý program Sítě středisek ekologické výchovy Pavučina (dále jen SSEV Pavučina), realizovaný ve spolupráci s členskými organizacemi ve všech krajích ČR.  Ekocentrum Cassiopeia koordinuje tento program v Jihočeském kraji.

Cílem programu je rozvíjet a podporovat regionální sítě základních a středních škol, pedagogů a dalších organizací zabývajících se EVVO, a to zejména poskytováním metodické a informační podpory a zprostředkováním vzájemné výměny zkušeností.

Hlavní poskytovanou službou jsou čtvrtletní rozesílky informačních a metodických materiálů zapojeným organizacím a osobám. S každou rozesílkou dostanete aktuální číslo ekopedagogického časopisu Bedrník, který vydává SSEV Pavučina. Doporučujeme jej všem, kdo se aktivně zabývají EVVO. Ostatní materiály do rozesílek dodávají různé organizace působící v  Jihočeském kraji.

Vedle tištěných materiálů rozesíláme též elektronicky, zejména pozvánky na inspirativní akce, nabídky zapojení do projektů EVVO, odkazy na užitečné metodické materiály apod.

Zapojením do sítě MRKEV můžete dále získat přednostní přístup na některé vzdělávací akce pro pedagogy a slevu na vstupních poplatcích.

Bližší informace včetně možnosti registrace do programu MRKEV najdete ZDE

 

Kontakt na krajskou koordinátorku:
RNDr. Eva Bínová
eva.binova@cegv-cassiopeia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *