Jak objednávat programy na novém webu

Vítejte v novém školním roce na našich nových stránkách. Než se pustíte do objednávání programů, seznamte se prosím s návodem a doporučeními. Pokud se dostanete do úzkých, můžete volat SOS linku (777 134 011 – Lenka Smržová, jen prosím o trpělivost, jsem lektor na volné noze a ne vždy mohu brát telefon. Můžete poslat i smsku ve znění SOS objednavky a jak to jen půjde, ozvu se vám zpět).

Důležité upozornění hned na úvod. Pro každou třídu a pro každý program je třeba udělat samostatnou objednávku. Vy, co jste již objednávali v předchozích letech, to již znáte. Systém máme sice modernější, ale jsou záležitosti, s kterými se popasovat neumí.

 1. Vyberte si program z naší nabídky.
 2. Pod popisem programu najdete formulář, kam je třeba doplnit důležité údaje, které nám pomohou najít pro vás vhodný termín realizace.
 3. Klikněte na tlačítko PŘEJÍT K OBJEDNÁNÍ. Pokud jste nějaké políčko přeskočili, nepustí vás systém dál, pokud je vše v pořádku, můžete nyní vyplnit údaje o objednávající osobě a škole.
 4. Níže najdete rekapitulaci vybraného programu a informací k němu. Pokud je vše v pořádku, můžete tlačítkem OBJEDNAT dokončit objednávku.
 5. Pokud se vám podařilo omylem zadat objednávání více programů, tak je prosím smažte a nechte tam jen jeden. S tím Vám pomůže odkaz na UPRAVIT OBJEDNÁVKU. Zde uvidíte všechny programy, které máte „v košíku“. Křížkem vlevo můžete program odstranit a nechat pouze jeden. Poté vás tlačítko PŘEJÍT K POKLADNĚ, vrátí na rekapitulaci a můžete tlačítkem OBJEDNAT dokončit objednávku
 6. Novinkou je, že bezprostředně po objednání vám přijde na Vaši adresu e-mail s rekapitulací objednávky.
 7. Stejným způsobem objednejte v případě zájmu i další výukové programy.

Po objednání vás bude kontaktovat lektor/-ka výukového programu, domluví s vámi konkrétní termín a organizační záležitosti.

Prosíme, omluvte dlouhou dobu vyřizování objednávek na začátku školního roku.

PODMÍNKY A DOPORUČENÍ

Zrušení dohodnutého termínu školou: nejpozději týden předem (u terénních programů s ohledem na počasí i v den plánovaného konání). V případě rušení termínů méně než týden předem nebo nedostavení se bez zrušení termínu neúčtujeme storno poplatky, způsobené komplikace však zohledňujeme při příštím objednávání. Možným řešením za akutních situací je účast jiné třídy z vaší školy na programu.

Zrušení dohodnutého termínu Cassiopeiou: je možné v případě náhlé indispozice lektora, nebo v případě jiné potřeby po dohodě s objednávajícím. Za zrušený termín navrhneme náhradní termíny.

Cena programu

zahrnuje náklady na práci lektora (vlastní výuka, přípravné činnosti, organizační činnosti a komunikace, odborné a metodické aktualizace, cestovní náklady) a provozní náklady organizace nezbytné k zajišťování výuky.

Ceny uvedené v naší nabídce jsou konečné v případě, že je program realizován na území města České Budějovice, v místě dostupném MHD Č. Budějovice, nebo na přírodní lokalitě. Je-li program realizován ve škole mimo dosah MHD České Budějovice, jsou ceny uvedené v této nabídce pouze orientační. Reálná cena může být stejná nebo vyšší na základě individuálního vyhodnocení časové a finanční náročnosti dopravy a charakteru objednávky. V rámci organizačních domluv vám rádi pomůžeme najít optimální řešení.

Účast pedagoga: Doprovázející pedagog zodpovídá po celou dobu konání programu za bezpečnost a chování žáků.

Vybavení žáků: Do našich učeben není dovolen vstup v botách (doporučujeme vzít s sebou přezůvky, několik párů můžeme zapůjčit). Případné další požadavky na vybavení vám sdělí lektor/-ka během organizačních domluv.

Před objednáním zvažte, že výukový program:

 • může přinést trvalejší efekt při vhodném provázání s ostatní výukou (lektoři vám rádi poskytnou doplňující náměty, odkazy na didaktické materiály apod.)
 • je vzhledem k použitým metodám organizován relativně volněji, nečekejte absolutní klid ve třídě
 • vyžaduje čas, uvedený v anotaci (krácení je zpravidla na úkor kvality)
 • u skupin s problematickým chováním doporučujeme konzultovat výběr programu s lektory, docílíte tím většího prožitku a dopadu pro danou skupinu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *